1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Vezměte je tam, kde to sami budete milovat ♥

dolů

Plzeňská 114
Praha 5

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 774 000 540

Napište nám
info@dcbarbershop.cz

1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Jsme prémiový psí klub, ve kterém tě čeká spousta lásky, mazlení, odpočinku v teplém župánku a kvalitní péče o tvůj kožíšek. Zkrátka jedinečný psí zážitek, který nikde jinde nenajdeš. Již od roku 2016 si zakládáme na kvalitních službách, starat se o tebe proto budou certifikovaní a pravidelně školení barbeři, kteří sledují aktuální trendy a znají lék na každý problém. Svědí tě záda? Necháváš mámě na gauči chlupy? Pěstuješ si dredy? Rádi ti pomůžeme!

Pokaždé, když k nám přijdeš, dostaneš k vybrané proceduře hydratační zábal, vyčistíme ti uši a žlázky a upravíme a namasírujeme tlapičky. Předtím, mezitím i potom se pořádně pomazlíme, pohrajeme si a ty vůbec nebudeš chtít domů (za to se páníčkům omlouváme).

A proč jsme ještě jiní? Protože pejsky milujeme a místo abychom je zavřeli do klece, celou dobu se jim věnujeme. Taky je při stříhání neuvazujeme, zkrátka se s nimi domluvíme i bez toho.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Útulně a pohodlně. Najdeš u nás vlastní gauč, relaxační teepee, heboučké plyšové koberce a plnou krabici hraček. Když už si náhodou dva pejsci nerozumí, odpočinou si v klídečku ve svém pokojíčku, žádné klece! Dále u nás najdeš spa koutek – dvě vany, které ti budou máma s tátou závidět a stajlingové stoly pro úpravu kožíšku. U recepce máme poličky s hračkami a kosmetikou na doma, kdyby sis náhodou chtěl něco odnést s sebou. Mrkni na obrázky v naší galerii nebo sleduj instagram @dogsclub.barbershop!

PROČ TO MILUJU? 

 • Užívám si pořádný relax ve vířivce, bahenní zábal nebo sestřih. Přesně tady vědí, co má můj kožíšek rád.
 • Ostříhají mě vždycky tak, že se sám sobě líbím a ostatní mi to závidí.
 • Nepřivazují mě a nestresují, vždycky dávají pozor, abych nespadnul.
 • Po návratu krásně voním a jsem heboučce hebký.
 • Mám tady kámoše a hračky. Spoustu hraček.
 • Navíc jsem dostal k narozkám dárek a slevu!
 • No a mamce a taťkovi vždycky pošlou fotku, aby věděli, jak jsem se měl.
 • Tak kdy se uvidíme? Rezervuj si termín online nebo nám napiš do directu na Instagramu!

NAŠE SLUŽBY

Všechny naše služby zahrnují úpravu drápků s masáží tlapiček a ochranným balzámem, vyčištění oušek, a v případě potřeby mačkání žlázek. Délka procedur záleží hlavně na náladě pejska, na nikoho netlačíme a snažíme se pejskům vytvořit k péči pozitivní vztah. V průběhu procedury si hrajeme, mazlíme se a jakmile je pejsek připraven, zase se vracíme k práci :) 

Wash and Go

Rychlá koupel pro kožíšek od bláta, soli, sněhu nebo třeba po koupeli v rybníce. Procedura obsahuje mytí v kosmetice dle typu srsti a kondicionéru a foukanou, úpravu drápků s masáží tlapiček, čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pokud pejsek potřebuje vyčesat podsadu, rozčesat dredíky nebo připravit kožíšek na focení, zvolte prosím koupel s hydratačním zábalem. 

Délka procedury: 1 - 2,5 hodiny.

Koupel

Koupel s výběrem kosmetiky dle typu srsti, hydratačním zábalem s oleji a PH balzámemvyčesáváním a foukanou. Pro hebký a voňavý výsledek používáme to nejlepší z nejlepších - italskou kosmetiku Iv San Bernard. Procedura obsahuje také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pro každého pejska vybíráme kosmetiku na míru, pro pejsky s problematickou kůží volíme přípravky s obsahem minerálů a vitamínů, pro kamarádi, co dělají dojem objemem zase odlehčenou variantu k vytvoření dlouhotrvajícího výsledku. Na každého pejska použijeme v průměru 6-8 přípravků. Přijď se přesvědčit sám, jak na hebký, čistý, zdravý a krásně voňavý kožíšek!


Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.

Ozono Therapy & Spa

Perličková koupel umí zázraky! Díky použití bublinek se ozon dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napraví kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s BLACK SKIN a hlavně krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Podle toho, jaký problém chceme terapií řešit, vybíráme program na krásu, na prolínání, pro zdravou kůži nebo např. pro lesklou srst. Ozonoterapie je vhodná pro každého pejska, nejčastěji ji ale provádíme u krátkosrstých línavců a pejsků s kožními problémy. Použití doporučujeme v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí :)
Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.
DOPORUČUJEME!

Ozono Therapy & Spa Exclusive

Bahenní zábal vyživuje pokožku i srst, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Je velmi vhodný pro pejsky s alergickými projevy na kůži, na lupy a ekzémy nebo také jen preventivně či na krásu. 

Díky použití bublinek se ozon společně s minerály a účinnými látkami z bahenního zábalu dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napravuje kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s black skin a krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Terapii doporučujeme provádět v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje bahenní zábal, perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, vyčesávání a foukanou. Součástí je také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Prostě SPA Day, jak má být!

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny

Moderní sestřih

Přijd si pro nejlepší sestřih ve městě! Ostříháme tě podle nejnovějších trendů, vystříhané vzory v kožíšku od nás ale nečekej - chceme, aby se pejsci cítili ve své kůži dobře!
Procedura obsahuje koupel s použitím kosmetiky dle typu srsti a kondicionéru a střih dle Vašeho přání, úpravu drápků s masáží tlapiček, čištění oušek a žlázek podle potřeby. Ostříháme pejska klidně i jen trošičku, na dlouho, na krátko, rozčešeme zacuchanou srst a poradíme si i s kamarády, kteří se stříhat nechtějí. Stříháme pejsky tak, aby jim to slušelo, na výstavními střihy se ale nespecializujeme.

Hraní a mazlení jsou součástí :) Délka procedury závisí na rase a věku pejska, žádná příprava z Vaší strany není potřeba. 

Trimování

Kromě stříhání provádíme samozřejmě také trimování. Procedura obsahuje trimování dle možností srsti, koupel ve speciální zklidňující kosmetice s přídavkem minerálů, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, čištění oušek a žlázek dle potřeby, úpravu drápků a masáž tlapiček. Hraní a mazlení v průběhu trimování jsou samozřejmostí :)

Pokud tvůj kožíšek už ani nepamatuje, kdy jsi byl na trimování naposledy, radši zavolej, ať to naplánujeme. Délka procedury je u malého pejska okolo 3 hodin, záleží ale na stavu srsti a náladě pejska.

Pawdikúra

Stříhání drápků a masáž tlapiček s pečujícím balzámem je pro městského psa nutností v zimě na posoleném chodníku i v létě na rozpáleném betonu. Přijď si pro neviditelné botičky, které nebudeš chtít sundat (rádi ti je zabalíme také s sebou, aby ses mohl mazat i doma).
Délka procedury: 15 minut

Klub

Přijď si pohrát k nám do klubu!
Registruj se a získej slevu 10% na všechny naše procedury! Platí již od první návštěvy. 
Máme pro tebe připravené super akce, uspořádáme ti oslavu narozenin, připomeneme se s termínem, pošleme novinky do mailu a k tomu páníček dostane boží klubovou kartu.

CENÍK

Ceny jsou orientační a mohou být upraveny podle stavu tvého kožíšku. Pokud máš dredy, plsť nebo jiné trápení, díky kterému je péče o tvou srst extrémně náročná, počítej prosím s příplatkem 490 Kč/ půl hodiny – přesnou cenu procedury ti upřesníme na místě. 

Malý pes do 6 kg Střední pes do 15 kg Velký pes od 16 do 35 kg Extra velký pes od 36 kg
Wash and Go 700 Kč krátká (630 Kč)/ 900 Kč dlouhá srst (820 Kč)
Koupel 1000 Kč krátká (900 Kč) / 1200 Kč dlouhá srst (1080 Kč)
Ozono Therapy & Spa
1800 Kč (1620 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
2000 Kč (1800 Kč)
Střih 1800 Kč (1620 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 2200 Kč (1980 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2400 Kč (2160 Kč)
Trimování 2300 Kč (2070 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 2600 Kč (2340 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Koupel 1400 Kč krátká (1260 Kč) / 1800 Kč dlouhá srst (1620 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1900 Kč krátká (1710 Kč) / 2100 Kč dlouhá srst (1890 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
2100 Kč krátká (1890 Kč) / 2300 Kč dlouhá srst (2070 Kč)
Střih 2300 Kč (2070 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 2700 Kč (2430 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2900 Kč (2610 Kč)
Trimování 3100 Kč (2790 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 3400 Kč (3060 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Koupel 2000 Kč krátká (1800 Kč) / 2500 Kč dlouhá srst (2250 Kč)
Ozono Therapy & Spa 2200 Kč krátká (1980 Kč) / 2700 Kč dlouhá srst (2430 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
2400 Kč krátká (2160 Kč)/ 2900 Kč dlouhá srst (2610 Kč)
Střih 3100 Kč (2790 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 3500 Kč (3150 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 3700 Kč (3330 Kč)
Trimování 4400 Kč (3960 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 4600 Kč (4140 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Koupel 2300 Kč krátká (2070 Kč) / 2700 Kč dlouhá srst (2430 Kč)
Ozono Therapy & Spa 2500 Kč krátká (2250 Kč)/ 2900 Kč dlouhá srst (2610 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
2700 Kč krátká (2430 Kč) / 3100 Kč dlouhá srst (2790 Kč)
Střih 4200 Kč (3780 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 4600 Kč (4140 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 4800 Kč (4320 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

SEZNAM SE S NAŠIM TÝMEM

 • Lucka

  Střih, wellness, Dornova metoda

 • Nikola

  Střih, wellness

 • Martin

  Střih, wellness, fyzioterapie

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO KLUBU!

Registruj se a získej slevu 10% na všechny naše procedury! Platí již od první návštěvy. 
Máme pro tebe připravené super akce, uspořádáme ti oslavu narozenin, připomeneme se s termínem, pošleme novinky do mailu a k tomu dostaneš luxusní klubovou kartu.

Přijď si za námi pohrát do klubu i ty!

 

 

CHCI SE STÁT ČLENEM

Můj páníček

O mě

Jsi agresivní?
Pobočka, na kterou chci chodit
ODESLAT