1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Vezměte je tam, kde to sami budete milovat ♥

dolů

Rooseveltova 565/4
Brno

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 774 002 500

Napište nám
info@dcbarbershop.cz

1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Jsme prémiový psí klub, ve kterém tě čeká spousta lásky, mazlení, odpočinku v teplém župánku a kvalitní péče o tvůj kožíšek. Zkrátka jedinečný psí zážitek, který nikde jinde nenajdeš. Již od roku 2016 si zakládáme na kvalitních službách, starat se o tebe proto budou certifikovaní a pravidelně školení barbeři, kteří sledují aktuální trendy a znají lék na každý problém. Svědí tě záda? Necháváš mámě na gauči chlupy? Pěstuješ si dredy? Rádi ti pomůžeme!

Pokaždé, když k nám přijdeš, dostaneš k vybrané proceduře hydratační zábal, vyčistíme ti uši a žlázky a upravíme a namasírujeme tlapičky. Předtím, mezitím i potom se pořádně pomazlíme, pohrajeme si a ty vůbec nebudeš chtít domů (za to se páníčkům omlouváme).

A proč jsme ještě jiní? Protože pejsky milujeme a místo abychom je zavřeli do klece, celou dobu se jim věnujeme. Taky je při stříhání neuvazujeme, zkrátka se s nimi domluvíme i bez toho.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Představ si, že odpočíváš na pelíšku, který je měkoučký jako obláček, všude voní psí dobrůtky, hraček, že bys je na svých tlapkách ani nespočítal a tobě to celé příjde jako sen, ale není. Tak přesně to u nás vypadá. Najdeš u nás válecí gauče, relaxační teepee, domečky, heboučké plyšové koberce, zábavnou zeď, která se s tebou bude přetahovat a nespočet pískacích hraček. No a, když si náhodou s dalším chlupatým klientem nepadneš do oka, odpočineš si pěkně v soukromí v našich stylových domečcích. Žádné klece! Dále u nás najdeš wellness zónu, kde si vychutnáš svoji proceduru naplno za zvuku relaxační hudby. Hned při vstupu ti mamka s taťkou můžou koupit nějakou super pískací hračku, dobrůtku, něco na sebe nebo voňavý šampon na kožíšek. Máme toho tady prostě spoustu! Všechno najdeš na fotkách na našem IG @dogsclub.barbershop

PROČ TO MILUJU? 

  • Užívám si pořádný relax ve vířivce, bahenní zábal nebo sestřih. Přesně tady vědí, co má můj kožíšek rád.
  • Ostříhají mě vždycky tak, že se sám sobě líbím a ostatní mi to závidí.
  • Nepřivazují mě a nestresují, vždycky dávají pozor, abych nespadnul.
  • Po návratu krásně voním a jsem heboučce hebký.
  • Mám tady kámoše a hračky. Spoustu hraček.
  • Navíc jsem dostal k narozkám dárek a slevu!
  • No a mamce a taťkovi vždycky pošlou fotku, aby věděli, jak jsem se měl.
  • Tak kdy se uvidíme? Rezervuj si termín online nebo nám napiš do directu na Instagramu!

NAŠE SLUŽBY

Všechny naše služby zahrnují úpravu drápků s masáží tlapiček a ochranným balzámem, vyčištění oušek, a v případě potřeby mačkání žlázek. Délka procedur záleží hlavně na náladě pejska, na nikoho netlačíme a snažíme se pejskům vytvořit k péči pozitivní vztah. V průběhu procedury si hrajeme, mazlíme se a jakmile je pejsek připraven, zase se vracíme k práci :) 

Wash and Go

Rychlá koupel pro kožíšek od bláta, soli, sněhu nebo třeba po koupeli v rybníce. Procedura obsahuje mytí v kosmetice dle typu srsti a kondicionéru a foukanou, úpravu drápků s masáží tlapiček, čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pokud pejsek potřebuje vyčesat podsadu, rozčesat dredíky nebo připravit kožíšek na focení, zvolte prosím koupel s hydratačním zábalem. 

Délka procedury: 1 - 2,5 hodiny.

Koupel

Koupel s výběrem kosmetiky dle typu srsti, hydratačním zábalem s oleji a PH balzámemvyčesáváním a foukanou. Pro hebký a voňavý výsledek používáme to nejlepší z nejlepších - italskou kosmetiku Iv San Bernard. Procedura obsahuje také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pro každého pejska vybíráme kosmetiku na míru, pro pejsky s problematickou kůží volíme přípravky s obsahem minerálů a vitamínů, pro kamarádi, co dělají dojem objemem zase odlehčenou variantu k vytvoření dlouhotrvajícího výsledku. Na každého pejska použijeme v průměru 6-8 přípravků. Přijď se přesvědčit sám, jak na hebký, čistý, zdravý a krásně voňavý kožíšek!


Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.

Ozono Therapy & Spa

Perličková koupel umí zázraky! Díky použití bublinek se ozon dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napraví kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s BLACK SKIN a hlavně krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Podle toho, jaký problém chceme terapií řešit, vybíráme program na krásu, na prolínání, pro zdravou kůži nebo např. pro lesklou srst. Ozonoterapie je vhodná pro každého pejska, nejčastěji ji ale provádíme u krátkosrstých línavců a pejsků s kožními problémy. Použití doporučujeme v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí :)
Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.
DOPORUČUJEME!

Ozono Therapy & Spa Exclusive

Bahenní zábal vyživuje pokožku i srst, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Je velmi vhodný pro pejsky s alergickými projevy na kůži, na lupy a ekzémy nebo také jen preventivně či na krásu. 

Díky použití bublinek se ozon společně s minerály a účinnými látkami z bahenního zábalu dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napravuje kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s black skin a krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Terapii doporučujeme provádět v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje bahenní zábal, perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, vyčesávání a foukanou. Součástí je také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Prostě SPA Day, jak má být!

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny

Moderní sestřih

Přijd si pro nejlepší sestřih ve městě! Ostříháme tě podle nejnovějších trendů, vystříhané vzory v kožíšku od nás ale nečekej - chceme, aby se pejsci cítili ve své kůži dobře!
Procedura obsahuje koupel s použitím kosmetiky dle typu srsti a kondicionéru a střih dle Vašeho přání, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek. Ke střihu je možné navíc objednat hydratační zábal.

Pejska ostříháme klidně jen trošičku, na dlouho, na krátko, rozčešeme zacuchanou srst a poradíme si i s kamarády, kteří se stříhat nechtějí. Stříháme pejsky tak, aby jim to slušelo, na výstavními střihy se ale nespecializujeme.

Hraní a mazlení jsou součástí :) Délka procedury závisí na rase a věku pejska, žádná příprava z Vaší strany není potřeba. 

Trimování

Kromě stříhání provádíme samozřejmě také trimování. Procedura obsahuje trimování dle možností srsti, koupel ve speciální zklidňující kosmetice s přídavkem minerálů, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, čištění oušek a žlázek dle potřeby, úpravu drápků a masáž tlapiček. Hraní a mazlení v průběhu trimování jsou samozřejmostí :)

Pokud tvůj kožíšek už ani nepamatuje, kdy jsi byl na trimování naposledy, radši zavolej, ať to naplánujeme. Délka procedury je u malého pejska okolo 3 hodin, záleží ale na stavu srsti a náladě pejska.

Ovesný zábal s koupelí

Zábal v ovsu přináší okamžitou úlevu od akutních trápení na kůži - ekzémy, svědění, zarudlá místa, lupy, otravené drbání.. Ihned zklidní podrážděnou pokožku a ulevuje od potíží. Vhodný i pro psí miminka! 

Procedura obsahuje ovesný zábal, koupel s hydratačním zábalem s oleji a PH balzámem, vyčesávání a foukanou. Součástí je také čištění oušekstříhání drápků s masáží tlapiček s pečujícím balzámem, který je pro městského psa nutností v zimě na posoleném chodníku i v létě na rozpáleném betonu. 

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.

Léčebná koupel s heřmánkem

Přijď si užít léčebnou koupel s heřmánkem dle tvého přání! Díky čistě přírodní soli z dílny Dokonalé Lásky se ti do srsti a kůže dostane přesně to, co potřebuješ. Vybrat si můžeš koupel pro relaxaci a zklidnění, proti nachlazení a bolavým kloubům nebo pro krásnou srst a zdravou kůži. 

Procedura obsahuje perličkovou koupel s heřmánkem a léčebnou solí dle výběru, koupel s hydratačním zábalem, vyčesání a foukanou, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek. 

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny. 

 

 

CENÍK

Ceny jsou orientační a mohou být upraveny podle stavu tvého kožíšku. Pokud máš dredy, plsť nebo jiné trápení, díky kterému je péče o tvou srst extrémně náročná, počítej prosím s příplatkem 490 Kč/ půl hodiny – přesnou cenu procedury ti upřesníme na místě. 

Malý pes do 6 kg Střední pes do 15 kg Velký pes od 16 do 35 kg Extra velký pes od 36 kg
Wash and Go 490 Kč krátká (550 Kč) / 630 Kč dlouhá srst (700 Kč)
Koupel 720 Kč krátká (800 Kč) / 890 Kč dlouhá srst (990 Kč)
Ovesný zábal s Koupelí - NOVINKA!
900 Kč krátká (1000 Kč) / 1070 Kč dlouhá srst (1190 Kč)
Léčebná koupel s heřmánkem - NOVINKA!
1170 Kč (1300 Kč)
Ozono Therapy & Spa
1350 Kč (1500 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1530 Kč (1700 Kč)
Střih 1170 Kč (1300 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 1660 Kč (1850 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 1850 Kč (2050 Kč)
Trimování 1750 Kč (1950 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 2050 Kč (2250 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Wash and Go 810 Kč krátká (900 Kč) / u dlouhé srsti je nutné vyčesání + koupel
Koupel 1070 Kč krátká (1190 Kč) / 1350 Kč dlouhá srst (1500 Kč)
Ovesný zábal s Koupelí- NOVINKA! 1260 Kč krátká (1400 Kč) / 1440 Kč dlouhá srst (1600 Kč)
Léčebná koupel s heřmánkem - NOVINKA! 1260 Kč krátká (1400 Kč) / 1440 Kč dlouhá srst (1600 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1440 Kč krátká (1600 Kč) / 1620 Kč dlouhá srst (1800 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1620 Kč krátká (1800 Kč)/ 1790 Kč dlouhá srst (1990 Kč)
Střih 1600 Kč (1790 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 2110 Kč (2350 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2250 Kč (2500 Kč)
Trimování 2430 Kč (2700 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 2650 Kč (2950 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Koupel 1530 Kč krátká (1700 Kč) / 1930 Kč dlouhá srst (2150 Kč)
Ovesný zábal + Koupel - NOVINKA! 1620 Kč krátká (1800 Kč) / 2020 Kč dlouhá srst (2250 Kč)
Léčebná koupel s heřmánkem - NOVINKA! 1620 Kč krátká (1800 Kč) / 2020 Kč dlouhá srst (2250 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1700 Kč krátká (1890 Kč) / 2110 Kč dlouhá srst (2350 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1850 Kč krátká (2050 Kč)/ 2250 Kč dlouhá srst (2500 Kč)
Střih 2250 Kč (2500 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 2450 Kč (3050 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2600 Kč (3250 Kč)
Trimování 3460 Kč (3850 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 3650 Kč (4050 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

Koupel 1790 Kč krátká (1990 Kč) / 2110 Kč dlouhá srst (2350 Kč)
Ovesný zábal s Koupelí - NOVINKA! 1850 Kč krátká (2050 Kč) / 2160 Kč dlouhá srst (2400 Kč)
Léčebná koupel s heřmánkem - NOVINKA! 1850 Kč krátká (2050 Kč) / 2160 Kč dlouhá srst (2400 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1940 Kč krátká (2150 Kč) / 2250 Kč dlouhá srst (2500 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
2110 Kč krátká (2350 Kč) / 2430 Kč dlouhá srst (2700 Kč)
Střih 3690 Kč (4100 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 4050 Kč (4500 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 4230 Kč (4700 Kč)

Staňte se členem našeho klubu a na všechny služby od nás dostanete 10% slevu! 

A to hned na první návštěvu. ♥️

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO KLUBU!

Registruj se a získej slevu 10% na všechny naše procedury! Platí již od první návštěvy. 
Máme pro tebe připravené super akce, uspořádáme ti oslavu narozenin, připomeneme se s termínem, pošleme novinky do mailu a k tomu dostaneš luxusní klubovou kartu.

Přijď si za námi pohrát do klubu i ty!

 

 

CHCI SE STÁT ČLENEM

Můj páníček

O mě

Jsi agresivní?
Pobočka, na kterou chci chodit
ODESLAT