1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Vezměte je tam, kde to sami budete milovat ♥

dolů

Rooseveltova 565/4
Brno

Rezervujte se
online

Zavolejte nám
+420 774 002 500

Napište nám
info@dcbarbershop.cz

1. PSÍ BARBERSHOP V ČR

Jsme prémiový psí klub, ve kterém tě čeká spousta lásky, mazlení, odpočinku v teplém župánku a kvalitní péče o tvůj kožíšek. Zkrátka jedinečný psí zážitek, který nikde jinde nenajdeš. Již od roku 2016 si zakládáme na kvalitních službách, starat se o tebe proto budou certifikovaní a pravidelně školení barbeři, kteří sledují aktuální trendy a znají lék na každý problém. Svědí tě záda? Necháváš mámě na gauči chlupy? Pěstuješ si dredy? Rádi ti pomůžeme!

Pokaždé, když k nám přijdeš, dostaneš k vybrané proceduře hydratační zábal, vyčistíme ti uši a žlázky a upravíme a namasírujeme tlapičky. Předtím, mezitím i potom se pořádně pomazlíme, pohrajeme si a ty vůbec nebudeš chtít domů (za to se páníčkům omlouváme).

A proč jsme ještě jiní? Protože pejsky milujeme a místo abychom je zavřeli do klece, celou dobu se jim věnujeme. Taky je při stříhání neuvazujeme, zkrátka se s nimi domluvíme i bez toho.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Představ si, že odpočíváš na pelíšku, který je měkoučký jako obláček, všude voní psí dobrůtky, hraček, že bys je na svých tlapkách ani nespočítal a tobě to celé příjde jako sen, ale není. Tak přesně to u nás vypadá. Najdeš u nás válecí gauče, relaxační teepee, domečky, heboučké plyšové koberce, zábavnou zeď, která se s tebou bude přetahovat a nespočet pískacích hraček. No a, když si náhodou s dalším chlupatým klientem nepadneš do oka, odpočineš si pěkně v soukromí v našich stylových domečcích. Žádné klece! Dále u nás najdeš wellness zónu, kde si vychutnáš svoji proceduru naplno za zvuku relaxační hudby. Hned při vstupu ti mamka s taťkou můžou koupit nějakou super pískací hračku, dobrůtku, něco na sebe nebo voňavý šampon na kožíšek. Máme toho tady prostě spoustu! Všechno najdeš na fotkách na našem IG @dogsclub.barbershop

PROČ TO MILUJU? 

 • Užívám si pořádný relax ve vířivce, bahenní zábal nebo sestřih. Přesně tady vědí, co má můj kožíšek rád.
 • Ostříhají mě vždycky tak, že se sám sobě líbím a ostatní mi to závidí.
 • Nepřivazují mě a nestresují, vždycky dávají pozor, abych nespadnul.
 • Po návratu krásně voním a jsem heboučce hebký.
 • Mám tady kámoše a hračky. Spoustu hraček.
 • Navíc jsem dostal k narozkám dárek a slevu!
 • No a mamce a taťkovi vždycky pošlou fotku, aby věděli, jak jsem se měl.
 • Tak kdy se uvidíme? Rezervuj si termín online nebo nám napiš do directu na Instagramu!

NAŠE SLUŽBY

Všechny naše služby zahrnují úpravu drápků s masáží tlapiček a ochranným balzámem, vyčištění oušek, a v případě potřeby mačkání žlázek. Délka procedur záleží hlavně na náladě pejska, na nikoho netlačíme a snažíme se pejskům vytvořit k péči pozitivní vztah. V průběhu procedury si hrajeme, mazlíme se a jakmile je pejsek připraven, zase se vracíme k práci :) 

Wash and Go

Rychlá koupel pro kožíšek od bláta, soli, sněhu nebo třeba po koupeli v rybníce. Procedura obsahuje mytí v kosmetice dle typu srsti a kondicionéru a foukanou, úpravu drápků s masáží tlapiček, čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pokud pejsek potřebuje vyčesat podsadu, rozčesat dredíky nebo připravit kožíšek na focení, zvolte prosím koupel s hydratačním zábalem. 

Délka procedury: 1 - 2,5 hodiny.

Koupel

Koupel s výběrem kosmetiky dle typu srsti, hydratačním zábalem s oleji a PH balzámemvyčesáváním a foukanou. Pro hebký a voňavý výsledek používáme to nejlepší z nejlepších - italskou kosmetiku Iv San Bernard. Procedura obsahuje také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí každé naší procedury :)

Pro každého pejska vybíráme kosmetiku na míru, pro pejsky s problematickou kůží volíme přípravky s obsahem minerálů a vitamínů, pro kamarádi, co dělají dojem objemem zase odlehčenou variantu k vytvoření dlouhotrvajícího výsledku. Na každého pejska použijeme v průměru 6-8 přípravků. Přijď se přesvědčit sám, jak na hebký, čistý, zdravý a krásně voňavý kožíšek!


Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.

Ozono Therapy & Spa

Perličková koupel umí zázraky! Díky použití bublinek se ozon dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napraví kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s BLACK SKIN a hlavně krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Podle toho, jaký problém chceme terapií řešit, vybíráme program na krásu, na prolínání, pro zdravou kůži nebo např. pro lesklou srst. Ozonoterapie je vhodná pro každého pejska, nejčastěji ji ale provádíme u krátkosrstých línavců a pejsků s kožními problémy. Použití doporučujeme v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Hraní a mazlení jsou samozřejmostí :)
Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny.
DOPORUČUJEME!

Ozono Therapy & Spa Exclusive

Bahenní zábal vyživuje pokožku i srst, působí antibakteriálně a protizánětlivě. Je velmi vhodný pro pejsky s alergickými projevy na kůži, na lupy a ekzémy nebo také jen preventivně či na krásu. 

Díky použití bublinek se ozon společně s minerály a účinnými látkami z bahenního zábalu dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napravuje kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s black skin a krásně zrelaxuje celé psí tělo!

Terapii doporučujeme provádět v intervalech 4 - 8 týdnů, v případě akutního problému častěji dle domluvy.

Procedura obsahuje bahenní zábal, perličkovou koupel s ozonem, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, vyčesávání a foukanou. Součástí je také úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek a žlázek dle potřeby. Prostě SPA Day, jak má být!

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny

Moderní sestřih

Přijd si pro nejlepší sestřih ve městě! Ostříháme tě podle nejnovějších trendů, vystříhané vzory v kožíšku od nás ale nečekej - chceme, aby se pejsci cítili ve své kůži dobře!
Procedura obsahuje koupel s použitím kosmetiky dle typu srsti a kondicionéru a střih dle Vašeho přání, úpravu drápků s masáží tlapiček a čištění oušek. Ke střihu je možné navíc objednat hydratační zábal.

Pejska ostříháme klidně jen trošičku, na dlouho, na krátko, rozčešeme zacuchanou srst a poradíme si i s kamarády, kteří se stříhat nechtějí. Stříháme pejsky tak, aby jim to slušelo, na výstavními střihy se ale nespecializujeme.

Hraní a mazlení jsou součástí :) Délka procedury závisí na rase a věku pejska, žádná příprava z Vaší strany není potřeba. 

Trimování

Kromě stříhání provádíme samozřejmě také trimování. Procedura obsahuje trimování dle možností srsti, koupel ve speciální zklidňující kosmetice s přídavkem minerálů, hydratační zábal s oleji a PH balzámem, čištění oušek a žlázek dle potřeby, úpravu drápků a masáž tlapiček. Hraní a mazlení v průběhu trimování jsou samozřejmostí :)

Pokud tvůj kožíšek už ani nepamatuje, kdy jsi byl na trimování naposledy, radši zavolej, ať to naplánujeme. Délka procedury je u malého pejska okolo 3 hodin, záleží ale na stavu srsti a náladě pejska.

Anti - línací PROGRAM

STOP LÍNÁNÍ! 

Udělejte páníčkům radost a přijďte si odložit nadbytečné chlupy k nám. 

Speciální ANTI - LÍNACÍ PROGRAM je určený pro všechny psy, kteří nechávají chlupy i na místech, kde byste je nečekali. 

Procedura obsahuje: Extra důkladné vyčesání, perličkovou koupel s ozonem (díky použití bublinek se ozon dostane do celého těla a kromě dezinfekce kůže i srsti pomáhá zlepšovat kvalitu srsti, napraví kožní problémy, redukuje línání, pomáhá v boji s BLACK SKIN a hlavně krásně zrelaxuje celé psí tělo!), mytí kosmetikou redukující línání, foukanou a závěrečný styling. Nesmí chybět úprava drápků, masáž tlapiček a pomazlení. 

Použití ozonu doporučujeme v intervalech 4 - 8 týdnů.

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny (dle velikosti psa)

HALLOWEENSKÝ ZÁBAL s koupelí

Booo! Strašidelně skvělý halloweenský pumpkin zábal, který si užije každý chlupáč je naše podzimní novinka!

Upozorňujeme, že fotky pořízené během této procedury mohou být děsivě vtipné.

Procedura obsahuje koupel v tea tree šamponu s vitamínem C, který působí antiparazitálně, vitamínový zábal s pomerančem, skořicí, vitamínem H a bio dýňovým olejem pro komplexní vyživení kůže i srsti, pawdikúru (úprava drápků, vyživení polštářků ochranným voskem, masáž tlapiček a čištění uší.

 

Délka procedury: 1,5 - 3 hodiny. 

 

 

Masáže

Relaxační masáže, ale i fyzioterapii či Dornovu metodu. Toto vše nyní můžete dopřát svému pejskovi u nás v Dogs Clubu. Masáže působí blahodárně nejen na psí tělo, ale také na psí mysl, protože i ona potřebuje relaxovat.  

Masáž není vhodná pro pejsky, kteří trpí: akutním onemocněním (i kožním), prodělali úraz (natržený sval, otevřená rána) a březí feny. Pejsek může absolvovat masáž nejdříve 2 hodiny po krmení. Po masáži doporučujeme 2 dny klidový režim. 

Dogs Club TIP: Vyzkoušejte kouzelnou kombinaci wellnessu a masáže. Pejsek nejen, že bude zrelaxovaný, ale také voňavý a vyčesaný. 

Brno: relaxační masáže

Praha: relaxační masáže, Dornova metoda, fyzioterapie. POZOR, do Prahy se můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 774 000 540.

Délka masáže: 45 - 60 minut, dle spolupráce pejska.

CENÍK

Ceny jsou orientační a mohou být upraveny podle stavu tvého kožíšku. Pokud máš dredy, plsť nebo jiné trápení, díky kterému je péče o tvou srst extrémně náročná, počítej prosím s příplatkem 490 Kč/ půl hodiny – přesnou cenu procedury ti upřesníme na místě. 

Malý pes do 6 kg Střední pes do 15 kg Velký pes od 16 do 35 kg Extra velký pes od 36 kg
Wash and Go 440 Kč krátká (550 Kč) / 550 Kč dlouhá srst (700 Kč)
Koupel 650 Kč krátká (800 Kč) / 790 Kč dlouhá srst (990 Kč)
Halloweenský zábal s koupelí - NOVINKA!
800 Kč krátká (1000 Kč) / 950 Kč dlouhá srst (1190 Kč)
Anti-Línací PROGRAM
1200 Kč (1500 Kč)
Ozono Therapy & Spa
1200 Kč (1500 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1350 Kč (1700 Kč)
Wellness & Massage 1590 Kč (2000 Kč)
Massage 550 Kč (690 Kč)
Střih 1200 Kč (1500 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 1490 Kč (1850 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 1650 Kč (2050 Kč)
Trimování 1560 Kč (1950 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 1800 Kč (2250 Kč)

Připravili jsme si pro Vás 20% slevu na všechny naše služby! 

Těšíme se na vás ♥️

Wash and Go 720 Kč krátká (900 Kč) / u dlouhé srsti je nutné vyčesání + koupel
Koupel 950 Kč krátká (1190 Kč) / 1200 Kč dlouhá srst (1500 Kč)
Halloweenský zábal s koupelí - NOVINKA! 1120 Kč krátká (1400 Kč) / 1280 Kč dlouhá srst (1600 Kč)
Anti-Línací PROGRAM 1280 Kč krátká (1600 Kč) / 1440 Kč dlouhá srst (1800 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1280 Kč krátká (1600 Kč) / 1440 Kč dlouhá srst (1800 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1440 Kč krátká (1800 Kč)/ 1590 Kč dlouhá srst (1990 Kč)
Wellness & Massage 1830 Kč krátká (2100 Kč) / 1990 Kč dlouhá srst (2300 Kč)
Massage 550 Kč (690 Kč)
Střih 1592 Kč (1990 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 1880 Kč (2350 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2000 Kč (2500 Kč)
Trimování 2160 Kč (2700 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 2360 Kč (2950 Kč)

Připravili jsme si pro Vás 20% slevu na všechny naše služby! 

Těšíme se na vás ♥️

Koupel 1360 Kč krátká (1700 Kč) / 1720 Kč dlouhá srst (2150 Kč)
Halloweenský zábal s koupelí - NOVINKA! 1440 Kč krátká (1800 Kč) / 1800 Kč dlouhá srst (2250 Kč)
Anti-Línací PROGRAM 1510 Kč krátká (1890 Kč) / 1880 Kč dlouhá srst (2350 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1510 Kč krátká (1890 Kč) / 1880 Kč dlouhá srst (2350 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1640 Kč krátká (2050 Kč)/ 2000 Kč dlouhá srst (2500 Kč)
Wellness & Massage 1900 Kč krátká (2400 Kč) / 2290 Kč dlouhá srst (2850 Kč)
Massage 550 Kč (690 Kč)
Střih 2160 Kč (2700 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 2450 Kč (3050 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 2600 Kč (3250 Kč)
Trimování 3080 Kč (3850 Kč)
Trimování + Ozono Therapy & Spa 3240 Kč (4050 Kč)

Připravili jsme si pro Vás 20% slevu na všechny naše služby! 

Těšíme se na vás ♥️

Koupel 1590 Kč krátká (1990 Kč) / 1880 Kč dlouhá srst (2350 Kč)
Halloweenský zábal s koupelí - NOVINKA! 1640 Kč krátká (2050 Kč) / 1920 Kč dlouhá srst (2400 Kč)
Anti-Línací PROGRAM 1720 Kč krátká (2150 Kč) / 2000 Kč dlouhá srst (2500 Kč)
Ozono Therapy & Spa 1720 Kč krátká (2150 Kč) / 2000 Kč dlouhá srst (2500 Kč)
Ozono Therapy & Spa Exclusive
1880 Kč krátká (2350 Kč) / 2160 Kč dlouhá srst (2700 Kč)
Wellness & Massage 2120 Kč krátká (2650 Kč) / 2400 Kč dlouhá srst (3000 Kč)
Massage 550 Kč (690 Kč)
Střih 3280 Kč (4100 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa 3600 Kč (4500 Kč)
Střih + Ozono Therapy & Spa Exclusive 3760 Kč (4700 Kč)

Připravili jsme si pro Vás 20% slevu na všechny naše služby! 

Těšíme se na vás ♥️

SEZNAM SE S NAŠIM TÝMEM

 • Tereza

  Lektorka, Střih, Wellness & Spa

 • Kačka

  Wellness & Spa, střih, masáže

 • Kristýna

  Wellness & Spa, střih

STAŇ SE ČLENEM NAŠEHO KLUBU!

Registruj se a získej slevu 10% na všechny naše procedury! Platí již od první návštěvy. 
Máme pro tebe připravené super akce, uspořádáme ti oslavu narozenin, připomeneme se s termínem, pošleme novinky do mailu a k tomu dostaneš luxusní klubovou kartu.

Přijď si za námi pohrát do klubu i ty!

 

 

CHCI SE STÁT ČLENEM

Můj páníček

O mě

Jsi agresivní?
Pobočka, na kterou chci chodit
ODESLAT